تجلیل از مدیرعامل مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب در مراسم قدردانی از «پیشکسوتان نشر و قلم»

میراث مکتوب - در پنجمین روز از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مراسم تجلیل و قدردانی از چهار تن از پیشکسوتان حوزۀ نشر و قلم در سرای اهل قلم سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد .

در مراسم ویژه ای که در سرای اهل قلم کمیتۀ علمی و فرهنگی سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد، از زنده یاد توران میرهادی بنیانگذار شورای کتاب کودک و زنده یاد اسماعیل فصیح نویسندۀ فقید و همچنین اکبر ایرانی پژوهشگر و مدیرعامل مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب و عبدالحسین آذرنگ پیشکسوت دانش ویراستاری تجلیل و قدردانی شد.

در این آیین ویژه سخنرانان در نکوداشت زنده یاد توران میرهادی و اسماعیل فصیح مطالبی ارائه کردند و خدمات آنها را به فرهنگ کشور و حوزه نشر و قلم یادآور شدند.

بر اساس این گزارش، اکبر ایرانی استاد و پژوهشگر حوزه نشر و قلم نیز درباره احیاء نسخ خطی و آثار تمدنی کشورمان مطالبی بیان کرد و با اشاره به اقدامات و فعالیت هایی که در این حوزه انجام شده گفت: مهم آن است که توجه نسل جدید به این حوزه دو چندان شده واین راه ادامه دارد و باید به تمدن عظیمی که داریم افتخار کنیم.

در این آیین یحیی دهقانی مدیر کمیته علمی و فرهنگی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با اهدا لوح سپاس و هدیه از این پیشکسوتان حوزه نشر و قلم تجلیل و قدردانی کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.